Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Ohlasy na moji práci

Ta nejlepší motivace do další práce jsou ohlasy od mých klientů.

Honzu jsem oslovil, protože jsem na jeho práci a profesionální přístup měl kladné reference, které nyní mohu jen potvrdit. Honza je profík s vizí, férovým přístupem a kvalitně odvedenou prací. Tvorba webu pro charitativní cyklojízdu NA KOLE DĚTEM ŽĎÁRSKÝMI VRCHY byla spíše zábava než práce, za což patří Honzovi díky.

Aleš Wasserbauer, https://www.zdaracidetem.cz

Mám velkou radost z našeho nově vytvořeného webu atletického oddílu, který nám vymyslel a připravil pan Jan Vince! Chtěli jsme oslovit naše mladé atlety a jejich rodiče a nastavit s nimi novou jednoduchou a moderní platformu pro sdílení informací, což se myslím velmi dobře povedlo. První reakce od nich to jenom dokazují. Spolupráce s Janem byla výborná, jeho zkušenosti a přehled jsou super!

Jsem pediatr, a tak cestovatelský web cesty-za-sluncem.cz, vznikl vlastně náhodou. Jan mi podle mého přání přislíbil vytvořit web jednoduchý a přehledný, který by se následně dobře doplňoval fotografiemi a cestovatelskými informacemi. Přestože se nakonec ukázalo, že bude třeba na web umístit přes dva tisíce fotografií, abych obsáhl své cesty za poslední roky, a že bude nutné fotografie rozčlenit do více jak sto galerií, jsem přesvědčen, že se mu to neuvěřitelně povedlo. Měl se mnou svatou trpělivost, vycházel vstříc mým nejrůznějším nápadům. A i přes svůj rozsah je to web opravdu jednoduchý, přehledný a dobře se mi s ním pracuje. Pokládám Jana Vinceho za skutečného profesionála, jsem mu za stránky vděčný a brzo vytvoříme i web pediatrický.

Mnoho let jsem plánovala změnu webu, neb ten můj minulý byl zastaralý. Oslovila jsem Honzu a velice mě překvapila rychlá odpověď, milé vstřícné jednání. Samozřejmě si člověk při tvorbě navymýšlí a on nejen že je trpělivý, ale také poradí, co je vhodné, co a jak bude fungovat. Web byl zpracován v krátké době, vše klape jak má a se službami jsem nadmíru spokojena.

Erika Matějková, http://www.erikamatejkova.cz

Pro naši společnost jsme potřebovali vytvořit nový moderní a přehledný web a díky Honzovi se nám to podařilo. Spolupráce s ním byla bezproblémová, rychlá a velice příjemná. Díky jeho profesionalitě, cenným radám i trpělivosti :-) vznikl web, který vyjadřuje přesně to, co jsme od něj očekávali. Honza je člověk na svém místě a rádi se na něj do budoucna opět obrátíme.

Vendula Hübnerová, http://www.1sig.cz

Všechny weby, které jsem v mé kariéře realizoval byly vždy od Honzy Vince. Díky našemu poslednímu projektu www.ice.cz jsme získali projekty za desítky miliónů korun. Až budu vytvářet další web zcela určitě to bude ve spolupráci s Honzou.

Tomáš Vránek, http://www.ice.cz

Donedávna jsem žil v domnění, že mému podnikání nic neschází. Při náhodném brouzdání internetem jsem objevil Honzovu práci. Čistý, přehledný a jednoduchý web s tahem na branku. Neváhal jsem využít jeho služby. Spolupráce probíhala na výbornou, otevřená komunikace, pružnost a zkušenosti v této oblasti vytvořili výsledek nad mé očekávání. Honza je opravdový profesionál, všem doporučuji.

Honza Vince je nejen skvělý programátor a analytik, ale hlavně skutečný marketingový guru. Důkladná analýza potřeb a chování našich zákazníků, návrh skutečně funkčních zákaznicky orientovaných webových stránek s cíleným tahem na branku, přehledná navigace, jednoduchá čistá grafika, skvělá komunikace a dobré marketingové rady a následné sledování chování návštěvníků webu s případnou optimalizací webu. Prostě skvěle odvedená práce. Zapojení Honzy do všech našich projektů nás vždy uchránilo před zbytečnými pokusy a omyly, ušetřilo nám čas a vynaložené náklady se vždy rychle vrátily.

Honzu můžu vřele doporučit všem, kdo chtějí  kvalitně odvedenou práci na profesionální úrovni. Je  to člověk na svém místě a je znát, že ho jeho práce baví, což se odráží na celkovém výsledku - vše dotahuje do posledního detailu. Spolupráce s ním byla opravdu příjemná, komunikace velice rychlá a díky svým letitým zkušenostem ví, co je pro klienta nejlepší a rád poradí.

Michaela Křivánková, http://www.michaelakrivankova.cz

Honzu jsem si jako webdesignera svých webových stránek vybrala proto, že jsem ho znala osobně a vyhovoval mi jeho klidný, pohodový a spolehlivý styl práce. Měla jsem vizi stránek, které by byly po obsahové a formální stránce především krásné. Minimálně forma se díky Honzově talentu vydařila nad očekávání a já na svoje stránky chodím denně jako domů. Honza má dar sloučit krásu, jednoduchost a funkčnost a co víc může člověk od domova očekávat?

Kateřina Bukáčková, http://www.agape-poradna.cz